Bu sözleşmede yer alan aşağıdaki tanımlamalar, ibareler ve kısıtlamalar karşılarında gösterilen anlamları ifade edecektir.

Sözleşme: Üyelik sözleşmesi.
Kullanıcı : http://dogalpazarim.com/ internet adresinde ürün alımı ve satışı yapmak üzere yer alan tüm özel ve tüzel kişi ve kurumları kapsamaktadır.
İş bu sözleşme : http://dogalpazarim.com/ adresine kayıt olan KULLANICI 'lar ile http://dogalpazarim.com/ yünetimini belirtmektedir
http://dogalpazarim.com/ a üye olabilmek için üyelik formunun eksiksiz doldurulması zorunludur. Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan KULLANICI kayıtsız şartsız taahhüt eder. KULLANICI, işbu sözleşme hükümlerini kabul etmekle, site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin http://dogalpazarim.com/ tarafından açıklanan her türlü beyanı da kabul etmiş olmaktadır. Kullanıcı bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
Kullanıcılar:
http://dogalpazarim.com/ 'ya üye olmak aracılığıyla işbu sözleşme'nin tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.
http://dogalpazarim.com/'a üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, http://dogalpazarim.com/ tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
http://dogalpazarim.com/ bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, indirim bilgilerini sms veya e-mail yoluyla gönderebilir.
http://dogalpazarim.com/'a üye olurken kaydettiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Üyelik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru doldurmanız ürünlerinizin ve faturanızın hatasız bir şekilde size ulaştırılması, telefon numaranız da kargo şirketine size ulaşacak ürünleriniz için gereklidir.
SSL (Secure Sockets Layer), kullandığımız web sunucusu ile ziyaretçilerimizin tarayıcıları arasında %100 güvenli bir bağlantı kurulabilmesini sağlayan güvenlik teknolojisidir. SSL tarafından sağlanan bu güvenli bağlantı, web sunucusu ile ziyaretçilerimiz arasındaki tüm veri alışverişlerinin aktarım öncesinde şifrelenerek %100 güvenli bir ortamda yapılmasını garanti eder.
SSL (Secure Sockets Layer), günümüzde şifreli veri alışverişine ihtiyaç duyan yüz binlerce web sitesi tarafından kullanıldığı gibi, özellikle kredi kartı ile ödeme gibi kritik modüller içeren uygulamalar için de bankalar tarafından kullanılması zorunlu tutulan bir standarttır.
SSL üzerinden gerçekleşen bağlantılar HTTPS, (Hyper Text Transfer Protocol Secure) protokolünü kullanarak veri aktarımı yaparlar.
Not: Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı, CCV numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilebilinir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan kişisel bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.
dogalpazarim.com


Üst